Alla omdömen
Väldigt fint beläget och vacker natur.
Det var tyvärr inte städat i badrummet, hår låg kvar i duschen. Hade gärna sett en mer hälsosam frukost också. Fanns få saker att välja på. Vitt bröd och yoghurt med massa socker i, ingen frukt eller ostar.
Vi hade hund med och även i restaurangen fick hunden vara med. Frukosten var bra men inte 4-stjärnig.
Frukost, maten, servicen, badet var toppen!
Atmosfären i restaurangen på kvällen kan bli ännu mysigare på kvällen.
Vackert läge. Nyrenoverat och fräscht. Trevlig personal Bra på att göra hamburgare
Egentligen inget. Men nästa gång måste sjöbastun vara igång😄
Det var för varmt på rummet
Fick vänta i baren, minst 15 min.på en öl. Personalen gick bara förbi,trots att dom var i baren och rengjorde glas🙄
Ett helt fantastiskt rum med utsikt åt två håll. Utsökt god 3-rätters. Trevlig personal och vacker miljö. Rekommenderas varmt!
Fina omgivningar. Herrgården läge. God mat.
Att jag kände mig dålig. Troligtvis p g a värmen.
Rent och snygga rum. Omgivningen härlig
Maten i restaurangen var god men frukosten lite torftig
Vacker omgivning, mysigt. Mycket god mat! Frukosten helt OK.
Men...dörren till toaletten gick inte att stänga på grund av fukt i toaletten. Handtaget till toaletten, skruvar borta. Ingen belysning vid sängarna bara en lampa i taket. Dörren till rummet gick inte att stänga (tur att vi är tekniska så vi fick igen den). Tv:n fungerade inte på de vanliga kanalerna. Ingen instruktion hur tv:n fungerade.
Jättefint. Lugnt och fridfullt. Fint rum och badrum. Skön säng.
Finns inget att anmärka på.