JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan

Hotell med Restaurang

2 stjärnor
tors 17/9
-
fre 18/9
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
164 kr
/Billigaste Pris per natt
Rumstyp
Leverantör
Per natt totalt
Nöjesrum, okänd sängtyp
164 kr
Om
Rum
Faciliteter
Omdömen
Plats

JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan room price & deals

tors 17/9
-
fre 18/9
Typ av boende
Bokningslänk
Nöjesrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.

Hotell Amenities & Facilities

  • Restaurang
  • Gratis WiFi
  • Affärscentrum
  • Mötesrum
  • Internet
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Tvättstuga
  • Hårfön
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp

Tjänster och bekvämligheter

  • Affärscentrum
  • Mötesrum
  • Reception dygnet runt

Grundläggande bekvämligheter

  • Gratis WiFi
  • Internet
  • Luftkonditionering

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Tvätt-/kemtvättsservice

Tillgänglighet och lämplighet

  • Hiss

Badrum

  • Hårfön

Restauranger

  • Restaurang

Allmänt

  • Förvaring

Hälsa och säkerhet

  • Kassaskåp

JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan Reviews

8,2
Utomordentligt28 verifierade omdömen
8,5Vänner
10,0Familjer
8,9Par
7,8Ensamresande

JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan room booking info

Icheckning/Utcheckning

Incheckning när som helst efter 14:00, utcheckning när som helst före 12:00

Avbokning/förskottsbetalning

Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Frequently asked questions

  • Hur långt är det mellan JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan och Jinan?

    Om du planerar att ta dig direkt från Jinan till JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan kan du förvänta dig en körning på 43 min då avståndet är 23,4 km.

  • Hur tar man sig bäst till JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan från Jinan?

    Ett väldigt populärt alternativ bland gäster som bor på JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan är att ta en taxi eller samåkningstjänst från Jinan direkt till hotellet.

  • Finns det olika matalternativ på JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan?

    JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan har en restaurang som både gäster och icke-gäster kan besöka. Fråga om kökets öppettider i receptionen eller ring JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan på +86 531 6865 6999.

  • Har JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan pool?

    Enligt våra uppgifter finns det ingen pool på JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan, men ibland gör hotellen ändringar utan att uppdatera oss. Vi rekommenderar därför att du ringer till JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan på +86 531 6865 6999.

  • Vilket är telefonnumret till JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan?

    Det bästa numret att nå JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan på är +86 531 6865 6999.

  • Har JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan Wi-Fi?

    Ja, JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken tid är utcheckningen för JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan?

    Utcheckningstiden på JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan är 12:00. Sen utcheckning kan vara möjlig vid förfrågan i receptionen.

  • Vad är priset för ett rum på JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan?

    Just nu är ett bra genomsnittspris 198 kr/natt, och vissa användare har till och med hittat erbjudanden som börjar från endast 160 kr/natt. Priserna kan dock ändras beroende på vilken tid på året du bokar, vilken typ av rum du föredrar etc. Fyll i formuläret ovan för att få erbjudanden för din resa.

  • Finns det tvättservice i JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan?

    Ja, det finns det. Kontakta JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan, Jinan för mer information om tillgänglig tvättservice.

  • Hur många bolag söker momondo igenom efter hotell i Jinan?

    Antalet tillgängliga leverantörer av hotell i Jinan var 1 765 i september 2026.

  • När uppdaterade momondo senast priserna för hotell för Jinan?

    Priser för hotell i Jinan uppdateras varje dag.

Places of interest near JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan

Attractions in Jinan, Kina curated by momondo

Här ligger JinJiang Inn Minziqian Road, Honglou Plaza, Ji'nan: Minziqian Road, Licheng District, 20, Jinan 250100

Mest populära sevärdheterna

Ji'nan Jiangshui Spring1,2 km
Daming Lake4,1 km
Hundred Flower Pond4,3 km
Shandong Provincial Museum4,6 km
Baotu Spring5,3 km

momondo’s favorite Jinan hotels

Hanlin Business Hotel

16787 Jingshi Road, Jinan

4 stjärnor

546 kr

Shunhe International Hotel

26008 Jingshi Road, Huaiyin District, Jinan

5 stjärnor

422 kr

Hilton Jinan South Hotel & Residences

No 2888 Second Ring South Road, Jinan

8,1
4 stjärnor

652 kr

Sheraton Jinan Hotel

No. 8 Long Ao North Road, Jinan

8,6
4 stjärnor

709 kr

Spara pengar när du bokar hotell med momondo

De bästa hotellerbjudandena

De bästa hotellerbjudandena

Se erbjudanden från över tre miljoner hotell och boenden på ett och samma ställe.

Gratis avbokning

Gratis avbokning

Använd våra filter för att hitta boenden med gratis avbokning.

Miljontals omdömen

Miljontals omdömen

Kontrollera betyg baserat på miljontals gästomdömen.

Prisbevakning

Prisbevakning

Inte redo att boka? Skapa en för att hålla koll på priserna.

Ett enklare sätt att hantera din resa till Jinan

Vi gör det superenkelt att schemalägga, organisera och resa med vänner och familj. Trips är gratis – och tillgängligt för dig att använda oavsett var du bokar.

Bli meddelad när priserna sjunker

Dagliga prisförändringar i din inkorg – endast med Prisbevakning.
2 gäster, 1 rum
tors 17/9
fre 18/9

Hitta bättre resultat för din vistelse i Jinan

Populära städer i Kina