Palazzo Arhontiko Apartments

Hotell med Privat strand

Klasskategori: 0
Agios Nikolaos 700 14
9,3
Fantastiskt
baserat på 331 omdömen
331 verifierade omdömen
lör 18/7
-
sön 19/7
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
991 kr
/Billigaste Pris per natt
Rumstyp
Leverantör
Per natt totalt
Dubbelrum, 1 enkelsäng
991 kr
Standardrum, okänd sängtyp
1 210 kr
Om
Rum
Faciliteter
Omdömen
Plats
Utsedd till vinnare av Europas bästa reseapp 2023

Om Palazzo Arhontiko Apartments, Agios Nikolaos

Renlighet
9,5
Bekvämlighet
9,9
Plats
9,9
Tjänster
9,2
Personal
9,5
Valuta för pengarna
9,4
Här har du tillgång till alla hemmets bekvämligheter och mycket mer, som till exempel spishäll och gratis wi-fi, samt även platt-tv och kaffe- och tebryggare. Bland övriga bekvämligheter hittar du allergitestade sängkläder, memory foam-madrass, duntäcken och tvättstuga.

Rumspriser & erbjudanden för Palazzo Arhontiko Apartments

lör 18/7
-
sön 19/7
Typ av boende
Bokningslänk
Standardrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 1 enkelsäng
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Priserna är baserade på 1 natt, inklusive avgifter men exklusive skatter.

Lägenhet-bekvämligheter & faciliteter

  • Privat strand
  • Stadsutsikt
  • Kök
  • Kokvrå
  • Balkong
  • Luftkonditionering
  • Kaffemaskin
  • Tvättstuga
  • Sängkläder
  • Handdukar

Grundläggande bekvämligheter

  • Mobil hotspot-enhet
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Brandsläckare
  • Gratis toalettartiklar
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Luftkonditionering
  • Gratis WiFi
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Schampo
  • Kroppstvål
  • Papperskorgar
  • Balsam

Kök

  • Vinglas
  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksutrustning
  • Kök
  • Kokvrå
  • Mikrovågsugn
  • Spishäll
  • Te/kaffebryggare
  • Vattenkokare
  • Brödrost
  • Kylskåp
  • Kaffemaskin
  • Matplats

Saker att göra

  • Vinturer
  • Cykeluthyrning
  • Fiske
  • Sällskapsspel/pussel
  • Kanot
  • Cykling
  • Scubadykning
  • Dykning
  • Snorkling
  • Hästridning
  • Vindsurfning
  • Vandring
  • Simning

Allmänt

  • Familjerum
  • Trägolv eller parkettgolv
  • Förvaring
  • Utsikt över lugn gata
  • Havsutsikt
  • Vardagsrum
  • Tofflor
  • Bäddsoffa
  • Ljudisolerade rum
  • Ljudisolering
  • Telefon
  • Kakel/marmorgolv
  • Stadsutsikt

Tjänster och bekvämligheter

  • Affärscentrum
  • Väckningsservice
  • Mötesrum
  • Utflyktsdisk
  • Nyckelåtkomst
  • Nyckelkortsåtkomst
  • Expressutcheckning
  • Privat incheckning/utcheckning
  • Reception dygnet runt
  • Konferensrum
  • Kassaskåp
  • Vattenflaska

Restauranger

  • Frukt
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Mat kan levereras till gästboendet
  • Café
  • Minibar
  • Matsal
  • Kafeteria
  • Frukost på rummet
  • Matbord

Tillgänglighet och lämplighet

  • Allergivänligt
  • Allergivänlig kudde
  • Rökning förbjuden
  • Fjäderfri kudde
  • Privat lägenhet i byggnaden
  • Husdjur får medtagas vid förfrågan. Kostnader kan tillkomma.
  • Hiss
  • Nås via hiss
  • Övre våningar nås med hiss

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Radio
  • Bibliotek
  • Delat lounge/TV-område
  • Böcker
  • TV
  • DVD-spelare

Badrum

  • Hårfön
  • Privat badrum
  • Dusch
  • Badmössa
  • Badkar
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Walk-in-dusch

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Strykservice
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Strykjärn och strykbräda
  • Torkställ för kläder

Sovrum

  • Fällbar säng
  • Uttag nära sängen
  • Bäddsoffa
  • Klädhängare
  • Garderob eller klädkammare

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Förstahjälpenlåda
  • Kassaskåp

Familjevänligt

  • Barnvakt eller crèche
  • Barnsängar tillgängliga
  • Böcker, Dvd:er, musik för barn
  • Säkerhetsgrindar för småbarn
  • Barnsäkra uttag

Utomhus

  • Utomhusmöbler
  • Privat strand
  • Strandhanddukar
  • Balkong

Arbetsyta

  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Skrivbord

Omdömen för Palazzo Arhontiko Apartments

9,3
Fantastiskt331 verifierade omdömen

Rumsbokningsinformation för Palazzo Arhontiko Apartments

Icheckning/Utcheckning

Incheckning när som helst efter 14:00, utcheckning när som helst före 11:30

Avbokning/förskottsbetalning

Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Licensnummer: 1040Κ123Κ2675001

Vanliga frågor

  • Hur långt är det mellan Palazzo Arhontiko Apartments och Sitia?

    Palazzo Arhontiko Apartments ligger 34,7 km från Sitia. Du kan förvänta dig att körningen från Palazzo Arhontiko Apartments till Sitia kommer ta ungefär 1 tim 4 min. Det kan vara värt att kolla upp vilka tider det är rusningstrafik om du vill spara tid.

  • Hur tar man sig bäst till Palazzo Arhontiko Apartments från Sitia?

    Ett annat mer vanligt alternativ är att helt enkelt ta en taxi eller använda sig av en samåkningstjänst för att ta sig från flygplatsen till Palazzo Arhontiko Apartments. Den närmsta flygplatsen från hotellet är Sitia.

  • Är Palazzo Arhontiko Apartments djurvänligt?

    Gäster på Palazzo Arhontiko Apartments är välkomna att ta med sina hundar under sin vistelse.

  • Har Palazzo Arhontiko Apartments Wi-Fi?

    Ja, Palazzo Arhontiko Apartments erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken tid är utcheckningen för Palazzo Arhontiko Apartments?

    Tiden för utcheckning är 11:30. Det är en god idé att planera i enlighet med detta innan din avresa för att undvika eventuella avgifter.

  • Vad är priset för ett rum på Palazzo Arhontiko Apartments?

    Kostnaden varierar beroende på vilket typ av rum du föredrar och dina resedatum. Genomsnittspriset per natt på Palazzo Arhontiko Apartments, Agios Nikolaos ligger på 1 809 kr, men du kan hitta bra erbjudanden för så lite som 1 053 kr. Du kan se alla priserna för din resa i formuläret ovan.

  • Finns det tvättservice i Palazzo Arhontiko Apartments?

    Ja, det finns det. Kontakta Palazzo Arhontiko Apartments, Agios Nikolaos för mer information om tillgänglig tvättservice. Behöver du stryka dina kläder? Det finns både strykbräda och strykjärn på boendet.

  • Hur många bolag söker momondo igenom efter hotell i Agios Nikolaos?

    Antalet tillgängliga leverantörer av hotell i Agios Nikolaos var 681 i juli 2026.

  • När uppdaterade momondo senast priserna för hotell för Agios Nikolaos?

    Priser för hotell i Agios Nikolaos uppdateras varje dag.

Intressanta platser nära Palazzo Arhontiko Apartments

Sevärdheter i Agios Nikolaos, Grekland utvalda av momondo

Här ligger Palazzo Arhontiko Apartments: Agios Nikolaos 700 14

Mest populära sevärdheterna

Lake Voulismeni0,8 km
Agios Nikolaos Archaeological Museum1,0 km

momondos favorithotell i Agios Nikolaos

St. Nicolas Bay Resort Hotel & Villas

Thessi Nissi PO Box 47, Agios Nikolaos

9,2
5 stjärnor

5 332 kr

Angelika Aparthotel

Milatos Agios Nikolaos Crete Island, 00 2, Agios Nikolaos

7,8
3 stjärnor

872 kr

Domes Aulus Elounda Resort, Curio Collection by Hilton

Aghia Paraskevi, Schisma Elounda, Agios Nikolaos

8,8
5 stjärnor

3 171 kr

Mavroforos Hotel

Hortatson 29, Agios Nikolaos

8,3
2 stjärnor

482 kr

El Greco Apartments

Agios Nikolaos

9,2

502 kr

Angela Suites Boutique Hotel

120, M. Sakadaki, Agios Nikolaos

9,0
5 stjärnor

1 374 kr

Faedra Beach

Agios Nikolaos,Ammoudara,Lasithi,Crete, 2841023956, Agios Nikolaos

8,6
4 stjärnor

1 256 kr

Zeus Eleva Miraya

Havania Beach, Agios Nikolaos

8,1
4 stjärnor

1 820 kr

Kitro Beach Hotel

Nikolaou Pagalou 3, Agios Nikolaos

8,1
3 stjärnor

869 kr

Spara pengar när du bokar hotell med momondo

De bästa hotellerbjudandena

De bästa hotellerbjudandena

Se erbjudanden från över tre miljoner hotell och boenden på ett och samma ställe.

Gratis avbokning

Gratis avbokning

Använd våra filter för att hitta boenden med gratis avbokning.

Miljontals omdömen

Miljontals omdömen

Kontrollera betyg baserat på miljontals gästomdömen.

Prisbevakning

Prisbevakning

Inte redo att boka? Skapa en för att hålla koll på priserna.

Ett enklare sätt att hantera din resa till Agios Nikolaos

Vi gör det superenkelt att schemalägga, organisera och resa med vänner och familj. Trips är gratis – och tillgängligt för dig att använda oavsett var du bokar.

Bli meddelad när priserna sjunker

Dagliga prisförändringar i din inkorg – endast med Prisbevakning.
2 gäster, 1 rum
lör 18/7
sön 19/7

Hitta bättre resultat för din vistelse i Agios Nikolaos

Populära städer i Grekland