Semesterboende med Bar/lounge
No 7&9, Lorong Hang Jebat, Malacca 75200
+60 6282 3863baserat på 129 omdömen
Är det verkligen det billigaste?
Vi söker igenom stora bokningssidor och enskilda hotell så att du kan jämföra de bästa erbjudandena för rum på Heeren By The River.
Hälsa och säkerhet
Badrum
Tillgänglighet och lämplighet
Grundläggande bekvämligheter
Restauranger
Allmänt
Media och underhållning
Utomhus
Tjänster och bekvämligheter
Pool och spa
Parkering och transport
Sovrum
Arbetsyta
Här ligger Heeren By The River: No 7&9, Lorong Hang Jebat, Malacca 75200
Incheckning när som helst efter 15:00, utcheckning när som helst före 13:00
Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Tyvärr visar inte våra uppgifter om det finns en pool på Heeren By The River. Vi rekommenderar därför att du ringer till hotellets reception för att ta reda på det. Telefonnumret till Heeren By The River är +60 6282 3863.
Du kan ringa direkt till hotellet på +60 6282 3863.
Ja, Heeren By The River erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.
Utcheckningstiden på Heeren By The River är 13:00. Sen utcheckning kan vara möjlig vid förfrågan i receptionen.
Kostnaden varierar beroende på vilket typ av rum du föredrar och dina resedatum. Genomsnittspriset per natt på Heeren By The River, Malacka ligger på 215 kr, men du kan hitta bra erbjudanden för så lite som 131 kr. Du kan se alla priserna för din resa i formuläret ovan.
Det finns 3 158 bolag tillgängliga för hotell i Malacka från och med september. 2023.
Priserna för hotell i Malacka uppdaterades senast idag.