Dukes Midway Lodge

Hotell med Utomhuspool

3 stjärnor
8,3
Utomordentligt
baserat på 720 omdömen
720 verifierade omdömen
ons 30/9
-
tors 1/10
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
541 kr
/Billigaste Pris per natt
Rumstyp
Leverantör
Per natt totalt
Standardrum, okänd sängtyp
541 kr
Standardrum, okänd sängtyp
547 kr
Standardrum, okänd sängtyp
575 kr
Om
Rum
Faciliteter
Omdömen
Plats

Dukes Midway Lodge room price & deals

ons 30/9
-
tors 1/10
Typ av boende
Bokningslänk
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, 1 queen size-säng
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.

Motell Amenities & Facilities

  • Utomhuspool
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Te/kaffebryggare
  • Gratis parkering
  • Flat-screen TV
  • TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Flygbuss

Dukes Midway Lodge Reviews

8,3
Utomordentligt
720 verifierade omdömen
Fantastiskt
241
Utomordentligt
132
Bra
174
Okej
69
Till belåtenhet
59
Mediokert
22
Dåligt
23
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Dukes Midway Lodge room booking info

Icheckning/Utcheckning

Incheckning när som helst efter 15:00, utcheckning när som helst före 10:00

Avbokning/förskottsbetalning

Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Frequently asked questions

  • Hur står sig Dukes Midway Lodge jämfört med andra 3-stjärniga hotell i Auckland?

    Det finns en skillnad på 171 kr per natt i genomsnittspriset för 3-stjärniga hotell i Auckland (735 kr per natt) och den genomsnittliga kostnaden per natt på Dukes Midway Lodge (563 kr per natt).

  • Hur långt är det mellan Dukes Midway Lodge och Auckland flygplats?

    Köravståndet mellan Auckland flygplats och Dukes Midway Lodge är 10,2 km och tar generellt 18 min att köra. Körtiden kan variera beroende på tid på dygnet och trafiken.

  • Hur tar man sig bäst till Dukes Midway Lodge från Auckland flygplats?

    Då det finns tillgänglig parkering på Dukes Midway Lodge kan du alltid överväga att hyra en bil för så lite som 89 kr per dag och parkera på hotellets parkering. Detta ger dig full frihet då du besöker Auckland. Ett väldigt populärt alternativ bland gäster som bor på Dukes Midway Lodge är att ta en taxi eller samåkningstjänst från Auckland flygplats direkt till hotellet.

  • Är Dukes Midway Lodge djurvänligt?

    Dukes Midway Lodge välkomnar husdjur i sina lokaler.

  • Finns det olika matalternativ på Dukes Midway Lodge?

    Gäster som bor på Dukes Midway Lodge kan beställa mat direkt från köket upp till sina rum.

  • Har Dukes Midway Lodge pool?

    Dukes Midway Lodge har en pool som hotellets gäster kan använda. Tänk på att många hotell ofta har regler då det kommer till användning av poolen. momondo råder dig att prata med receptionen innan du tar ett dopp.

  • Vilket är telefonnumret till Dukes Midway Lodge?

    Om du har frågor eller funderingar om din vistelse på Dukes Midway Lodge kan du ringa +64 9625 1751 för att prata med en receptionist.

  • Har Dukes Midway Lodge Wi-Fi?

    Ja, Dukes Midway Lodge erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken tid är utcheckningen för Dukes Midway Lodge?

    På Dukes Midway Lodge är den obligatoriska utcheckningstiden 10:00. Incheckning kan finnas tillgänglig från 15:00. Kontakta receptionen för särskilda önskemål.

  • Vad är priset för ett rum på Dukes Midway Lodge?

    Priserna kan variera beroende på rumstyp, datum och tillgänglighet. Just nu kan du hitta fantastiska rumserbjudanden för Dukes Midway Lodge mellan 515 kr och 736 kr per natt. Ange önskade datum i formuläret ovan för att se de bästa erbjudandena för dig.

  • Finns det tvättservice i Dukes Midway Lodge?

    Boendet erbjuder tvättservice för alla gäster. Bland bekvämligheterna ingår både strykjärn och strykbräda.

  • Hur många bolag söker momondo igenom efter hotell i Auckland?

    Det finns 3 846 bolag tillgängliga för hotell i Auckland från och med september 2026.

  • När uppdaterade momondo senast priserna för hotell för Auckland?

    Priserna för hotell i Auckland uppdaterades senast idag.

Places of interest near Dukes Midway Lodge

Attractions in Auckland, Nya Zeeland curated by momondo
Här ligger Dukes Midway Lodge: 4 Vagus Pl (Off Pah Rd), Auckland

Top landmarks

  • Mount Roskill2.9 km
  • Go Media Stadium3.8 km
  • Mount Eden4.2 km
  • Eden Park4.9 km
  • Auckland War Memorial Museum6.1 km
  • Karangahape Road6.4 km
  • Auckland Town Hall6.9 km
  • The University of Auckland6.9 km
  • Auckland Art Gallery Toi o Tāmaki7 km
  • Auckland Zoo7.1 km
  • Queen Street7.2 km
  • Skycity Auckland7.3 km

momondo’s favorite Auckland hotels

Quality Hotel Lincoln Green

159 Lincoln Road, Auckland

8,1
4 stjärnor

857 kr

Waipuna Hotel & Conference Centre

58 Waipuna Road, Auckland

8,4
4 stjärnor

823 kr

SkyCity Hotel

Corner Victoria And Federal Streets, Auckland

8,7
4 stjärnor

962 kr

Grand Millennium Auckland

71 Mayoral Drive, Auckland

8,5
5 stjärnor

1 067 kr

Haka House Auckland City

5 Turner Street, Auckland

8,0
4 stjärnor

474 kr

Holiday Inn Auckland Airport By IHG

2 Ascot Road, Auckland

8,1
4 stjärnor

846 kr

Fable Auckland - MGallery Collection

58-60 Queen Street, Auckland

8,5
5 stjärnor

1 057 kr

Novotel Auckland Airport

35 Tom Pearce Drive, Auckland

8,8
4 stjärnor

2 026 kr

Nearby accommodation in Auckland

Mount Albert

See more

Homestay - Self-contained unit, own entrance.

Auckland

316 kr

Visa erbjudanden för hotell

Wendys

17 Lyon Avenue Unit 33, Auckland

9,2
3 stjärnor

1 660 kr

Visa erbjudanden för hotell

Nyima Tashi Buddhist Centre

717 New North Road, Mount Albert, Auckland

9,5
4 stjärnor

573 kr

Visa erbjudanden för hotell

1 Double and 1 Sofa Bed Garden Chalet B

Auckland

8,0

583 kr

Visa erbjudanden för hotell

Mount Albert Motor Lodge

201 Carrington Road, Auckland

7,5
3 stjärnor

798 kr

Visa erbjudanden för hotell

11 of 43 woodward road mount albert

Auckland

7,3

563 kr

Visa erbjudanden för hotell

Central Business District

See more

Cordis, Auckland by Langham Hospitality Group

83 Symonds Street, Box 2771, Auckland

8,7
5 stjärnor

1 101 kr

Visa erbjudanden för hotell

Penrose

See more

Rockfield Motel

100 Rockfield Road Penrose, Auckland

8,5
2 stjärnor

672 kr

Visa erbjudanden för hotell

Spara pengar när du bokar hotell med momondo

De bästa hotellerbjudandena

De bästa hotellerbjudandena

Se erbjudanden från över tre miljoner hotell och boenden på ett och samma ställe.

Gratis avbokning

Gratis avbokning

Använd våra filter för att hitta boenden med gratis avbokning.

Miljontals omdömen

Miljontals omdömen

Kontrollera betyg baserat på miljontals gästomdömen.

Prisbevakning

Prisbevakning

Inte redo att boka? Skapa en för att hålla koll på priserna.

Ett enklare sätt att hantera din resa till Auckland

Vi gör det superenkelt att schemalägga, organisera och resa med vänner och familj. Trips är gratis – och tillgängligt för dig att använda oavsett var du bokar.

Bli meddelad när priserna sjunker

Dagliga prisförändringar i din inkorg – endast med Prisbevakning.
2 gäster, 1 rum
ons 30/9
tors 1/10