baserat på 3 813 omdömen
per natt
Billigaste erbjudandena | Pris per natt |
---|---|
1 354 kr | |
1 676 kr | |
1 887 kr |
Är det verkligen det billigaste?
Vi söker igenom stora bokningssidor och enskilda hotell så att du kan jämföra de bästa erbjudandena för rum på Royal Manotel.
Hälsa och säkerhet
Tillgänglighet och lämplighet
Tjänster och bekvämligheter
Grundläggande bekvämligheter
Allmänt
Kök
Badrum
Restauranger
Sovrum
Pool och spa
Media och underhållning
Utomhus
Tvättstuga
Arbetsyta
Parkering och transport
Saker att göra
Familjevänligt
Fitness
Här ligger Royal Manotel: Rue de Lausanne 41-43, 1201 Geneva, Geneve
Incheckning när som helst efter 15:00, utcheckning när som helst före 12:00
Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Royal Manotel ligger generellt under genomsnittspriset för 4-stjärniga hotell i Genève. I genomsnitt kan du förvänta dig att få betala 2 881 kr per natt i Genève. Royal Manotel kostar generellt 1 667 kr per natt, vilket är 1 214 kr billigare än genomsnittet i Genève.
Det är 3,9 km mellan Genèves internationella och Royal Manotel. Att köra mellan flygplatsen och hotellet tar cirka 7min, beroende på trafiken. Ta hänsyn till rusningstrafiken, speciellt nära storstadsområdena.
Ett annat mer vanligt alternativ är att helt enkelt ta en taxi eller använda sig av en samåkningstjänst för att ta sig från flygplatsen till Royal Manotel. Den närmsta flygplatsen från hotellet är Genèves internationella.
Ta gärna med dig din hund under din vistelse på Royal Manotel.
Royal Manotel har en restaurang som både gäster och icke-gäster kan besöka. Fråga om kökets öppettider i receptionen eller ring Royal Manotel på +41 22 906 14 14. Gäster som bor på Royal Manotel kan beställa mat direkt från köket upp till sina rum.
Tyvärr visar inte våra uppgifter om det finns en pool på Royal Manotel. Vi rekommenderar därför att du ringer till hotellets reception för att ta reda på det. Telefonnumret till Royal Manotel är +41 22 906 14 14.
Du kan ringa +41 22 906 14 14 om du har frågor om hotellet eller din vistelse på Royal Manotel.
Ja, Royal Manotel erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.
Royal Manotel har ett gym som är tillgängligt för hotellets gäster. Vissa hotellgym är inte öppna dygnet runt så det kan vara bästa att fråga om gymmets öppettider i receptionen.
Planera att anlända efter 15:00 för incheckning. Utcheckningstiden är 12:00. Vi rekommenderar att du informerar receptionen om eventuella önskemål så tidigt som möjligt.
Priserna kan variera beroende på rumstyp, datum och tillgänglighet. Just nu kan du hitta fantastiska rumserbjudanden för Royal Manotel mellan 1 427 kr och 2 412 kr per natt. Ange önskade datum i formuläret ovan för att se de bästa erbjudandena för dig.
Ja, det finns det. Kontakta Royal Manotel, Genève för mer information om tillgänglig tvättservice. Det finns även strykjärn och en strykbräda på boendet. Du kan be om dem i receptionen om de inte finns på rummet.