Länsmansgården Ådalen

4 stjärnor
mån 31/8
-
tis 1/9
2 gäster, 1 rum
Leverantör
Leverantör för Länsmansgården Ådalen
Leverantör för Länsmansgården Ådalen
Leverantör för Länsmansgården Ådalen
Om
Rum
Omdömen
Plats

Rumspriser & erbjudanden för Länsmansgården Ådalen

mån 31/8
-
tis 1/9

Omdömen för Länsmansgården Ådalen

9,4
Fantastiskt93 verifierade omdömen
9,2Ensamresande
9,1Vänner
9,5Familjer
9,4Par

Rumsbokningsinformation för Länsmansgården Ådalen

Icheckning/Utcheckning

Incheckning när som helst efter 15:00, utcheckning när som helst före 12:00

Avbokning/förskottsbetalning

Regler för avbokning/förskottsbetalningar varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Vanliga frågor

  • Hur långt är det mellan Länsmansgården Ådalen och Kramfors Höga Kusten?

    Om du planerar att ta dig direkt från Kramfors Höga Kusten till Länsmansgården Ådalen kan du förvänta dig en körning på 27 min då avståndet är 14,8 km.

  • Hur tar man sig bäst till Länsmansgården Ådalen från Kramfors Höga Kusten?

    Om du letar efter ett enkelt sätt att ta dig från Kramfors Höga Kusten till Länsmansgården Ådalen kan det vara värt att ringa en taxi eller beställa en samåkningstjänst som tar dig till hotellet, och runt i staden under din vistelse.

  • Vilken tid är utcheckningen för Länsmansgården Ådalen?

    Standard utcheckningstiden på Länsmansgården Ådalen är 12:00. Gäster kan checka in efter 15:00.

  • Hur många bolag söker momondo igenom efter hotell i Lugnvik?

    Från och med augusti 2026 finns det 11 bolag att välja mellan för hotell i Lugnvik.

  • När uppdaterade momondo senast priserna för hotell för Lugnvik?

    Priserna för hotell i Lugnvik uppdateras dagligen.

Spara pengar när du bokar hotell med momondo

De bästa hotellerbjudandena

De bästa hotellerbjudandena

Se erbjudanden från över tre miljoner hotell och boenden på ett och samma ställe.

Gratis avbokning

Gratis avbokning

Använd våra filter för att hitta boenden med gratis avbokning.

Miljontals omdömen

Miljontals omdömen

Kontrollera betyg baserat på miljontals gästomdömen.

Prisbevakning

Prisbevakning

Inte redo att boka? Skapa en för att hålla koll på priserna.

Ett enklare sätt att hantera din resa till Lugnvik

Vi gör det superenkelt att schemalägga, organisera och resa med vänner och familj. Trips är gratis – och tillgängligt för dig att använda oavsett var du bokar.

Bli meddelad när priserna sjunker

Dagliga prisförändringar i din inkorg – endast med Prisbevakning.
2 gäster, 1 rum
mån 31/8
tis 1/9

Hitta bättre resultat för din vistelse i Lugnvik

Populära städer i Sverige