Billigaste rutten | 2 098 kr |
---|---|
Mest populära rutten | PAP till SDQ |
Kortaste flighten | 0t 45m |
Längsta flygningen | 25t 00m |
Nej, Sunrise Airways flyger för närvarande inte från Stockholm Arlanda. Om du fortfarande vill flyga med Sunrise Airways kan du boka ett flyg från Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer, vilket är en annan närliggande flygplats. Om du fortfarande är inställd på att flyga från Stockholm Arlanda kan du överväga att flyga med Air Century istället.
Les Cayes, Port Au Prince Toussaint Louverture och Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer är de mest populära flygplatserna som Sunrise Airways frekvent flyger till under året.
Du kan kontrollera flygstatusen för Sunrise Airways genom att använda momondos flygspårning. Ange antingen flygnumret eller namnet på flygplatsen, välj datum och tid (om applicerbart) och klicka på knappen för flygspårning. Vi visar dig information om flygstatus för Sunrise Airways i realtid, inklusive ankomst- och avgångstider och gatenummer. Du kan också ringa Sunrise Airways på +509 2813-1606 eller besöka deras webbplats på sunriseairways.net.
Med 0 stopp och ett pris på 3 952 kr per biljett är att flyga från Port Au Prince Toussaint Louverture till Santo Domingo Dr. Joaquin Balaguer det billigaste alternativet för internationella tur- och returflyg med Sunrise Airways. Det billigaste internationella flygalternativet vi kunde hitta med Sunrise Airways var att flyga från Santo Domingo Las Americas till Port Au Prince Toussaint Louverture. Detta är ett enkelflyg för 2 098 kr och innefattar 0 stopp.